"Dunyo" AA taqvimi: 2025-yil 20-noyabr
2018-yil: Oʻzbekiston Prezidenti neft-gaz sanoatidagi ishlar holatini muhokama qilish va sohani yanada rivojlantirish masalalari boʻyicha yigʻilish oʻtkazdi.
2019-yil: Oʻzbekiston Prezidenti poytaxtimizning Mirzo Ulugʻbek tumanidagi Dasturiy mahsulotlar va axborot texnologiyalari texnologik parkiga tashrif buyurdi.
– Oʻzbekiston Prezidenti "Oʻzekspomarkaz" milliy koʻrgazmalar majmuasida oʻtayotgan Oʻzbekiston sanoat yarmarkasi va kooperatsiya birjasi bilan tanishdi.
– Oʻzbekiston Prezidenti Oʻzbekiston islom sivilizatsiyasi markaziga yana bir bor tashrif buyurdi.
2023-yil: Oʻzbekiston Prezidenti bank tizimida transformatsiya va xususiylashtirish jarayonlari muhokamasi boʻyicha yigʻilish oʻtkazdi.
2024-yil: Oʻzbekiston Prezidenti Samarqand viloyatini ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirish, aholi turmushi farovonligini oshirish chora-tadbirlari yuzasidan yigʻilish oʻtkazdi.