O‘zbekiston tashqi ishlar vaziri o‘rinbosari va Belarus elchisi turli daraja va formatlarda bo‘lib o‘tadigan bo‘lajak tadbirlar dasturini muhokama qildilar
Iyun 15, 2026. 23:05 • 51 soniya
TOSHKЕNT, 15-iyun. /“Dunyo” AA/. O‘zbekiston tashqi ishlar vaziri o‘rinbosari Bobur Usmanov bugun Belarus elchisi Aleksandr Ogorodnikov bilan uchrashdi, deb xabar bermoqda “Dunyo” AA muxbiri.
TIV ma’lumotiga ko‘ra, suhbat davomida ikki tomonlama hamkorlikning dolzarb masalalari muhokama qilindi. Shuningdek, turli daraja va formatlarda bo‘lib o‘tadigan bo‘lajak tadbirlar dasturi ko‘rib chiqildi.