"Dunyo" AA taqvimi: 2025-yil 1-iyun
1994-yil: Toshkentda yosh huquqshunoslarning "O'zbekistonning mustaqil huquqiy yo'li: tajriba va muammolar" mavzusidagi birinchi Respublika ilmiy-nazariy konferensiyasi yakunlandi.
2011-yil: O'zbekiston Prezidenti Yevropada xavfsizlik va hamkorlik tashkilotining (YXHT) amaldagi raisi, Litva tashqi ishlar vazirini qabul qildi.
2019-yil: O'zbekiston Prezidenti Ohangaron shahridagi "Qaldirg'och" davlat maktabgacha ta'lim muassasasiga tashrif buyurdi.
2020-yil: O'zbekiston Prezidenti milliy statistika sohasini takomillashtirish chora-tadbirlari bo'yicha yig'ilish o'tkazdi.
2021-yil: O'zbekiston Prezidenti Surxondaryo viloyatiga kelib, Sherobod tumanidagi quyosh fotoelektr stansiyasi quriladigan maydonga bordi.
2022-yil: O'zbekiston Prezidenti huzurida sog'liqni saqlash sohasidagi vazifalar ijrosi hamda kelgusidagi rejalar ko'rib chiqildi.
2023-yil: O'zbekiston Prezidenti rasmiy tashrif bilan mamlakatimizda bo'lib turgan Janubiy Koreya tashqi ishlar vaziri boshchiligidagi delegatsiyani qabul qildi.
O'zbekiston Prezidenti Jahon bankining Yevropa va Markaziy Osiyo mintaqasi bo'yicha vitse-prezidentini qabul qildi.
2024-yil: G'ijduvon tumanida Buxoro viloyatini iqtisodiy-ijtimoiy rivojlantirish masalalari bo'yicha yig'ilish bo'lib o'tdi.