Iyul 16, 2025. 07:19 • 43 soniya
2020-yil: O'zbekiston Prezidenti videoaloqa orqali neft-gaz kimyosi, elektr texnikasi va farmatsevtika sanoatidagi yangi loyihalar taqdimoti bilan tanishdi.
2021-yil: O'zbekiston Prezidenti poytaxtimizda o'tayotgan xalqaro konferensiya doirasida AQSh Prezidentining maslahatchisi boshchiligidagi delegatsiyani qabul qildi.
Xalqaro konferensiya doirasida O'zbekiston Prezidenti Hindiston tashqi ishlar vazirini qabul qildi.
O'zbekiston Prezidenti Rossiya tashqi ishlar vazirini qabul qildi.
O'zbekiston Prezidenti Yevropa komissiyasi vitse-prezidenti, Yevropa Ittifoqining tashqi ishlar va xavfsizlik siyosati bo'yicha Oliy vakilini qabul qildi.
2024-yil: O'zbekiston Prezidenti hududlarda turizm infratuzilmasini yaxshilash va xorijiy turistlar oqimini ko'paytirish chora-tadbirlari bo'yicha taqdimot bilan tanishdi.