Oktabr 24, 2025. 06:55 • 34 soniya
2019 yil: O'zbekiston Prezidenti Toshkent metropolitenining Yunusobod yo'nalishida olib borilayotgan qurilish ishlari bilan tanishdi.
2022 yil: O'zbekiston Prezidenti Rossiya Hukumati Raisining o'rinbosari, qo'shma Hukumatlararo komissiya hamraisi boshchiligidagi delegatsiyani qabul qildi.
2023 yil: O'zbekiston Prezidenti hududlar rivoji, aholi turmushi bilan tanishish maqsadida Qashqadaryo viloyatiga bordi.
2024 yil: O'zbekiston Prezidenti Tatariston Raisi bilan uchrashuv o'tkazdi.
O'zbekiston Prezidentini Tatariston davlat mukofoti – "Do'stlik" ordeni bilan taqdirlash marosimi bo'lib o'tdi.