"Dunyo" AA taqvimi: 2025-yil 26-iyul
1999-yil: Toshkentda "Xalqaro savdo nazariyasi va amaliyoti" mavzusida o'n kunlik seminar ish boshladi.
2007-yil: O'zbekiston Prezidenti Qozog'iston Bosh vazirini qabul qildi.
2012-yil: O'zbekiston Prezidenti Yevropa Ittifoqining Markaziy Osiyo bo'yicha yangi maxsus vakilini qabul qildi.
2017-yil: O'zbekiston Prezidenti Turkiya milliy mudofaa vazirini qabul qildi.
2018-yil: O'zbekiston Prezidenti raisligida xorijiy investitsiyalar ishtirokidagi loyihalarni amalga oshirish, bu boradagi qoloqliklarni bartaraf etish, sarmoyalarni o'zlashtirishni jadallashtirish masalalariga bag'ishlangan videoselektor yig'ilishi o'tkazildi.
2019-yil: O'zbekiston Prezidenti hududlar rivoji, xalq hayoti bilan yaqindan tanishish maqsadida Samarqandga jo'nab ketdi.
O'zbekiston Prezidenti mamlakatimizning Birinchi Prezidenti qabriga gul qo'yib, uning xotirasiga hurmat bajo keltirdi.
2021-yil: O'zbekiston Prezidenti madaniyat, tibbiyot, savdo va xizmat ko'rsatish inshootlari qurilishiga oid loyihalar taqdimoti bilan tanishdi.
2022-yil: O'zbekiston Prezidenti aholi turmushini yaxshilash va tadbirkorlar faolligini oshirishga qaratilgan takliflar muhokamasi yuzasidan yig'ilish o'tkazdi.